O PROJEKTU

Pokračování úspěšného projektu EKO Logických vil v Nymburce. 

Všechny rodinné vily jsou řešeny jako jednopodlažní, úsporné, zděné stavby. Společným rysem všech rodinných domů jsou velké prosklené plochy směřující do vlastních zahrad, které propojují interiér s exteriérem. K dosažení pocitu sepjetí bydlení s okolím dominují ve vnitřních prostorách domů přírodní materiály.  

Významným kladem projektu je výrazná individualizace jednotlivých domů, dle přání klienta ve všech parametrech a designu domu. Bez nadsázky lze hovořit o realizaci vice než padesáti domů "  Individuálně výstavbě v masovém měřítku".

V základní nabídce je trojice domů ALFA, BETA, a KAPPA s garáží o ploše 25 až 40 m2 zahrnující již v základní verzi plné vybavení domu připravené k nastěhování. Pokud se odečte pozemek z celkové ceny domu je cena 1m2 za bezkonkurenčních 19.189,-- Kč/m2 bez DPH. Zvláště s přihlédnutím k hodnocení například Hospodářských novin, které ve své pravidelné rubrice " BYT PO LUPOU" byly naše domy hodnoceny citujeme : " Podobné vybavení a detaily jsme viděli u domu a bytů za cenu 20 milionů a výše".